Viime aikoina on taas ollut vähän hiljaista blogin kanssa. Elämään on kuulunut viimeisten viikkojen aikana paljon töitä, paljon vastuuta, todella paljon hääsuunnittelua ja jonkin verran purjehdusta ja musiikkia. Elämä tietyllä tavalla helpottuu suunnattomasti häiden jälkeen, kun päässä ei pyöri asiat 24/7.
Loppujen lopuksi täydellisten häiden suunnittelu on suht rankkaa puuhaa.Istun just nyt purjehdusseuran ravintolassa, jossa toisella puolella
juhlitaan häitä. Muutamien viikkojen päästä on itse samassa tilanteessa, morsiamena ja vaimona. Huhhuh.
Tämä viikonloppu menee kuitenkin kilpapurjehtien, tänään oltiin 2. sijalla ja huomenna tietty purjehditaan vielä paremmin. Yllä otos päivän tunnelmista.